Klausberg

Lyžování na Klausbergu – Kombinace Přírodní Krásy a Skvělých Sjezdovek

Klausberg, ležící v nádherném horském údolí Valle Aurina v italských Alpách, je lyžařským rájem pro milovníky zimních sportů. Toto lyžařské středisko, v pohodlné blízkosti města Brunico v Jižním Tyrolsku, nabízí nejen malebné výhledy, ale také skvělé sjezdovky pro lyžaře všech úrovní dovedností.

Sjezdovky a Lanovky:

Sjezdovky na Klausbergu uspokojí jak začátečníky, tak zkušené lyžaře. V rámci svahů o různých obtížnostech najdete ideální tratě pro rodiny s dětmi i pro odvážné lyžaře hledající výzvy. Tři moderní lanovky vás rychle přenesou na vrchol, odkud se otevře panoramatický výhled na okolní vrcholky hor.

Snowpark a Zábava:

Pro milovníky snowboardingu a freestylových lyžařů je k dispozici rozsáhlý snowpark s různými překážkami a skoky. Park nabízí ideální prostředí pro začínající i pokročilé freestylové jezdce. Navíc zde najdete i tobogánovou dráhu a sáňkařskou dráhu, což zajišťuje zábavu pro celou rodinu.

Après-ski a Gastronomie:

Po dni stráveném na sjezdovkách se můžete přesunout do jednoho z útulných horských chaletů na svahu a ochutnat tradiční jiho-tyrolské speciality. Après-ski atmosféra je vynikající, ať už si vyberete posezení u krbu nebo radostné taneční večery v některém z baru ve středisku.

Pro Rodiny a Děti:

Klausberg je také ideálním místem pro rodiny s dětmi. Dětský park nabízí lyžařskou školu, kde instruktoři pomáhají dětem naučit se lyžovat bezpečně a s radostí. Speciální zábavné tratě a animační programy zajišťují, že i nejmladší návštěvníci si užijí svůj čas na svahu.

Dostupnost a Ubytování:

Klausberg je snadno dostupný autem z města Brunico, a ve středisku najdete širokou škálu ubytování od pohodlných hotelů po tradiční horské chaty. Rezervace by měly být provedeny s dostatečným předstihem, zejména v oblíbených termínech během zimní sezóny.

Klausberg nenabízí jen skvělé lyžování, ale celkově působí jako přírodní ráj pro milovníky hor a zimních sportů. S pestrou nabídkou aktivit a úchvatným horským prostředím je toto lyžařské středisko jedním z těch míst, kam se návštěvníci rádi vracejí každou zimní sezónu.
Speikboden Flugaufnahme

Similar Posts