Tortoreto Lido

Tortoreto Lido je velmi oblíbené letní přímořské letovisko, které leží v italském regionu Abruzzo. Ten se i našich turistů stává stále populárnějším. Díky dobré dálniční síti je místo dobře dostupné i vlastním vozem, nebo autobusem, nebo lze využít letiště v Pescaře. Město má své historické centrum a staré hradby, což mu dodává atraktivitu pro turisty, kteří nevyhledávají pouze lenošení na pláži. Samozřejmostí je dlouhá písečná pláž a krásná pobřežní promenáda. Na okraji města se nachází známý akvapark „Onda blu“, který navštěvují návštěvníci ze všech koutů kraje Abruzzo.

poloha Tortoreto Lido

  • 1250 kilometrů z Prahy
  • 1180 kilometrů z Prahy
  • 5 kilometrů jižně od Alba Adriatica
  • 200 kilometrů od Říma
  • 70 kilometrů severně od letiště (Pescara)

Ubytování Tortoreto Lido

Stejně jako v sousedních letoviscích v této oblasti nabízí letovisko velmi široké možnosti prázdninového ubytování v různých cenových relacích. Kromě klasických hotelů jsou k dispozici především vybavené apartmány. V první linii u pláže naleznete především tříhvězdičkové a čtyřhvězdičkové hotely a velké apartmánové domy. Ty nabízejí k pronájmu apartmány pro 2-8 osob, podle typu a velikosti. Apartmány mají vžy vybavený kuchyňský kout a většinou také vyhrazené parkování.

Zábava v Tortoreto Lido

Možnosti zábavy v tomto letovisku jsou velmi bohaté. Velmi známý je místní akvapark „Onda Blu“, který je navštěvovaný turisty z celého regionu.

zájezdy Tortoreto Lido

[xyz-ips snippet=“abruzzo“]

Tortoreto Lido

 

Similar Posts