Lido di Jesolo

Velmi populární severoitalské přímořské letovisko, které je známé velmi vysokou kapacitou ubytovacích možností. Naleznete zde mnoho hotelů všech kategorií a také nepřeberné množství apartmánů v menších či větších rezidencích.

Největším lákadlem pro naše turisty je především velice příznivá vzdálenost od hranic s Českou republikou, která se díky dobré dálniční síti v Rakousku i Itálii dá překonat za deset i méně hodin. Pro rodiny s dětmi navíc těžko naleznete vhodnější pláže než zdejší písek s velmi pozvolným vstupem do moře (pláž je dlouhá 15 kilometrů). Nepřeberné množství restaurací, barů, kaváren, cukráren a obchodů pak potěší hlavně večer, kdy je zde opravdu živo.

poloha Lido di Jesolo

  • v severní Itálii, provincie Venice
  • 760 kilometrů z Prahy
  • 690 kilometrů z Brna
  • 45 kilometrů z Benátek (mezinárodní letiště)

Doprava do Lido di Jesolo

Nejjednodušším způsobem jak se do Jesola dopravit je pravděpodobně cesta vlastním vozem. Díky dálnicím cesta utíká poměrně rychle a v závislosti na hustotě provozu ji lze zvládnout bez problémů za půl dne. Další možností je využít letecké dopravy. Nejbližší mezinárodní letiště jsou v Benátkách (Aeroporto Marco Polo, 33 kilometrů), Veroně (150 kilometrů) nebo v Udine (110 kilometrů). Další možností je cesta autobusem, která je méně pohodlná a trvá obvykle více než 15 hodin.

Ubytování Lido di Jesolo

Jesolo01

Similar Posts