Lido di Jesolo

Velmi populární severoitalské přímořské letovisko, které je známé velmi vysokou kapacitou ubytovacích možností. Naleznete zde mnoho hotelů všech kategorií a také nepřeberné množství apartmánů v menších či větších rezidencích.

Největším lákadlem pro naše turisty je především velice příznivá vzdálenost od hranic s Českou republikou, která se díky dobré dálniční síti v Rakousku i Itálii dá překonat za deset i méně hodin. Pro rodiny s dětmi navíc těžko naleznete vhodnější pláže než zdejší písek s velmi pozvolným vstupem do moře (pláž je dlouhá 15 kilometrů). Nepřeberné množství restaurací, barů, kaváren, cukráren a obchodů pak potěší hlavně večer, kdy je zde opravdu živo.

poloha Lido di Jesolo

  • v severní Itálii, provincie Venice
  • 760 kilometrů z Prahy
  • 690 kilometrů z Brna
  • 45 kilometrů z Benátek (mezinárodní letiště)

Doprava do Lido di Jesolo

Nejjednodušším způsobem jak se do Jesola dopravit je pravděpodobně cesta vlastním vozem. Díky dálnicím cesta utíká poměrně rychle a v závislosti na hustotě provozu ji lze zvládnout bez problémů za půl dne. Další možností je využít letecké dopravy. Nejbližší mezinárodní letiště jsou v Benátkách (Aeroporto Marco Polo, 33 kilometrů), Veroně (150 kilometrů) nebo v Udine (110 kilometrů). Další možností je cesta autobusem, která je méně pohodlná a trvá obvykle více než 15 hodin.

Ubytování Lido di Jesolo

Lido di Jesolo je oblíbeným letoviskem na pobřeží Jaderského moře v severní Itálii, které láká turisty svými krásnými plážemi, živým nočním životem a bohatou nabídkou ubytování. Toto letovisko nabízí široký výběr ubytovacích možností, které vyhovují různým preferencím a rozpočtům.

V Lido di Jesolo najdete širokou škálu hotelů, apartmánů, kempů a penzionů, které nabízejí různé úrovně pohodlí a vybavení. Luxusní hotely s výhledem na moře často poskytují plnou škálu služeb a vysoce kvalitní ubytování, zatímco rodinné hotely a apartmány nabízejí cenově dostupnější možnosti pro ty, kteří cestují s dětmi nebo hledají více prostoru a soukromí. Kempy a kempinkové resorty jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají relaxační a cenově dostupnou dovolenou v přírodě, s možností pobytu v karavanu nebo stanu. Díky široké škále ubytovacích možností si každý návštěvník Lido di Jesolo může vybrat to správné ubytování pro své potřeby a přání.

Noční život v Lido di Jesolo

Noční život v Lido di Jesolo je živý a pestrý, přičemž nabízí něco pro každého. Toto populární italské letovisko je známé svými mnoha bary, klubovými scénami a restauracemi, které přitahují jak místní obyvatele, tak turisty. V centru města se nachází mnoho stylových barů a kaváren, kde si můžete vychutnat aperitiv před večeří nebo relaxovat s drinkem po dni stráveném na pláži.

Pro ty, kteří hledají noční zábavu, nabízí Lido di Jesolo také bohatou nabídku klubů a diskoték, které hrají širokou škálu hudebních žánrů a jsou otevřené až do pozdních nočních hodin. Tato místa jsou oblíbená nejen mezi mladými lidmi, ale také mezi těmi, kteří hledají energickou atmosféru a dobrou hudbu. Díky své pestrosti a vitalitě je noční život v Lido di Jesolo nezapomenutelným zážitkem pro každého, kdo sem přijede na dovolenou.

Pláže v Lido di Jesolo

Lido di Jesolo, ležící na severním pobřeží Jaderského moře nedaleko Benátek, je známé svými rozlehlými a písečnými plážemi, které přitahují návštěvníky z celé Evropy. Pláže v této oblasti nabízejí dokonalé prostředí pro odpočinek, relaxaci a vyžití v příjemném středomořském klimatu.

Pláže v Lido di Jesolo jsou známé svou širokou nabídkou služeb a vybavení pro návštěvníky. Většina pláží je vybavena lehátky a slunečníky, které lze pronajmout za přijatelnou cenu, a jsou zde k dispozici také různé vodní sporty a aktivity, jako je například jízda na banánu, windsurfing nebo paddleboarding. Navíc je na plážích dostatek restaurací, barů a kaváren, kde si návštěvníci mohou vychutnat čerstvé mořské plody, italskou kuchyni a osvěžující nápoje přímo u moře. Díky svému písečnému pobřeží, čistému moři a bohaté nabídce aktivit jsou pláže v Lido di Jesolo ideálním místem pro letní dovolenou pro rodiny, páry i jednotlivce.

Jesolo01

Similar Posts